Şanlıurfa’nın Bahçelievlerde, belediye temizlik işçisine esnaflar tarafından unutamayacağı bir sürpriz yaptı. esnafın sürprizi temizlik işçisini duygulandı.

Bahçelievler Mahallesi 9.Sokakta Haliliye Belediyesi temizlik işçisi olarak çalışan Faruk Kaçak, işini özveriyle yaptığı için çalışkanlığıyla dürüstlüğüyle mahalle sakinlerinin sevgisini kazandı.

Uzun zamandır Bahçelievler Mahallesi 9.sokakta belediyenin temizlik işçisi olarak çalışan Faruk Kaçak’a esnaflar bir araya gelip sürpriz hazırladı.  Esnaflar plaket yaptırıp temizlik işçisi Faruk Kaçak’a işini yaptığı sırada takdim etti.

Gözden kaçırmayın

Harran'da Deforme Olan Parke Taşları Onarılıyor Harran'da Deforme Olan Parke Taşları Onarılıyor

ESNAF TEMİZLİK İŞÇİSİNİ ÖVE BİTİREMİYOR

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı çalışan temizlik işçisi Faruk Kaçak’a sürpriz Plaketi, Bahçelievler Mahalle sakinlerinden Mustafa Korkmaz takdim ederken “Biz Faruk kardeşimizden, yaptığı çalışmalardan dolayı çok memnunuz. Ondan dolayı kendisine bir plaket takdim ettik. Aslan gibi bir kardeşimiz maşallah. Çay ikram ediyoruz çay içmiyor. Gel biraz otur diyoruz kabul etmiyor. Al şu karton bardakta çayını yürüyerek işini yaparak iç diyoruz kabul etmiyor.” ifadelerini kullandı.

TEMİZLİK İŞÇİSİ FARUK KAÇAK: İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ

Temizlik işçisi Faruk Kaçak da esnafın kendisine layık gördüğü plaketi belediye başkanı adına, ekip arkadaşları adına, çavuşları adına aldığını belirterek “Bana bu ödülü layık gören esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bizim işimiz bu. Biz işimizi severek yapıyoruz.  Biz bir ekibiz. 7/24 saat sahadayız. Her zaman halkımızın hizmetindeyiz. Halkımızın yanındayız. Herkesten Allah razı olsun. Buradaki bütün esnaflara teşekkür ederim.  Sağ olsunlar var olsunlar.”dedi.