Şanlıurfa’dan Antalya'nın Manavgat ilçesine tatile giden Mirzaoğlu ailesinin 2 çocuğu 5 yıldızlı otelin havuzunda boğuldu

6 yaşındaki Mert ile 11 yaşındaki Mirza Mirzaoğlu’nun acı haberi yürekleri yaktı.  Mirza Mirzaoğlu ve kardeşi Mert Mirzaoğlu, dün saat 12.30 sıralarında havuza girdi. Bir süre suda kalan kardeşler, batıp çıkmaya başladı. Tatilciler tarafından fark edilip, havuzdan çıkarılan 2 kardeşe ilk müdahale yapıldı.
Sağlık ekiplerince özel hastaneye kaldırılan kardeşlerden Mert hayatını kaybederken, Mirza ise tedaviye alındı. Antalya Adli Tıp Kurumu'na götürülen Mert Mirzaoğlu'nun cenazesi, işlemler sonrası ailesine teslim edilip, Şanlıurfa'ya götürüldü.

GÜVENLİK MÜDÜRÜ VE CANKURTARAN GÖZALTINDA
Jandarma ekipleri ise otelin güvenlik müdürü İzzet Ç. (34) ile cankurtaran Raşit P.'yi (24) gözaltına aldı. Şüpheliler, daha sonra adliyeye sevk edildi.
Otel yetkililerinin, olay sırasında öğle yemeğine giden cankurtaranın havuza girilmemesi için kırmızı bayrak astığını söylediği belirtildi. 
Jandarma ekipleri ise otelin güvenlik müdürü İzzet Ç. (34) ile cankurtaran Raşit P.'yi (24) gözaltına aldı.

Karaköprü’de Silahlar Peş Peşe Patladı:3 Yaralı Karaköprü’de Silahlar Peş Peşe Patladı:3 Yaralı

CANKURTARAN YEMEKTEYMİŞ

Otel yetkililerinin, olay sırasında öğle yemeğine giden cankurtaranın havuza girilmemesi için kırmızı bayrak astığını söylediği belirtildi. Soruşturma sürüyor.