Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sesini taklit eden Urfalı Muhammed Nur Nahya, bu kez Melih Gökçek'i kızdıracak bir video yayınladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sesini ve mimiklerini taklit ettiği videoları ile tanınan Urfalı Muhammed Nur Nahya sosyal medya hesabından yeni bir video paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek'in 801 milyon dolara mal olan ve kamuya verdiği zarar nedeniyle tartışma konusu olan Ankapark hakkında söylediği sözler dikkat çekmişti. 

Gökçek,  "Mansur Yavaş'ın gösterdiği dinozorlar benim değil. Bunlar eski dinozorlar. Mansur Yavaş'ın depodan çıkartıp, halkın önüne atıp 'bakın Melih Gökçek'in dinozorları' diye takdim ettiği Atatürk Orman Çiftliği hayvanat bahçesinden kalan eski dinozor artıkları" ifadelerini kullanmıştı.

Gökçek'in dinazorlarla ilgili bu sözlerine videosunda dikkat çeken Nahya, Erdoğan'ı taklit ederek, Melih Gökçek taklitti yapan biriyle telefonla konuştu. 
Erdoğan'ın taklidîni yapan Nahya, telefonda "Başkanım mamutlar hakkında bir projem var" diyen Gökçek'e "Dinazor bitti şimdi mamuta mı başladın ya, hayal aleminde yaşıyorsun Melih, boş boş işlerler uğraşmayı bırak " dedi.

DEVA Partisi Enflasyona "İSOT"lu Video İle Dikkat Çekti DEVA Partisi Enflasyona "İSOT"lu Video İle Dikkat Çekti

O anlar sosyal medyada viral oldu.