Balıklıgöl’deki İnşaat Çalışmalarının Büyük Bir Kısmı Tamamlandı Balıklıgöl’deki İnşaat Çalışmalarının Büyük Bir Kısmı Tamamlandı

İlk olarak Osman Telli'nin ailesini ziyaret eden Vali Salih Ayhan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici Şehit annesi ve babasının bayramlarını kutladılar.

Bu ziyaretin ardından Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Gazi Mehmet Yavuz'u ziyaret ettiler.

Son olarak 15 Mart'a sel felaketinde hayatını kaybeden Mahmut İzgördü'nün ailesini evinde ziyaret eden Vali Ayhan, İzgördü ailesinin bayramını kutladı.

Ziyaretleri sırasında, vatanımız ve bayrağımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin, gösterdikleri fedakârlıkların asla ödenemeyeceğini ifade eden Vali Ayhan, "Bizlere düşen onlardan bizlere emanet olan ailelerine sahip çıkarak, devlet olarak millet olarak her daim onların yanında olmaktır" dedi.

Kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu ifade eden Vali Ayhan, herhangi bir sıkıntı ve talepleri olması durumunda hiç çekinmeden gelmelerini istedi.Ailelerde nazik ziyaretleri dolayısıyla Vali Ayhan, İl Emniyet Müdürü Ulucan ve İl Jandarma Komutanı Avkıran'a teşekkür ettiler.

Vali Ayhan'ın temasları sırasında, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, İl Jandarma Komutanı Mücahit Avkıran, Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı Şanlıurfa İl Müdürü Hasan Binici ile kurum amirleri eşlik etti.