GAP'ın Merkezi Şanlıurfa'da Alternatif Ürün Yetiştiriciliğiyle Ürün Deseni Değişiyor GAP'ın Merkezi Şanlıurfa'da Alternatif Ürün Yetiştiriciliğiyle Ürün Deseni Değişiyor

Şıldak mesajında, toplum düzeninin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Teşkilatın huzur ve güvenliğin sembolü olduğunu kaydeden Şıldak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemizin her köşesinde milletimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden, fedakârca görev yapan Türk Polis Teşkilatı mensuplarımızın Ramazan Bayramı’nı da bu vesileyle tebrik ediyorum.

Vatan sevgisiyle yaptığı görevi uğruna başta ailesi olmak üzere her şeyden fedakârlık edebilen Türk Polisi, her zaman emrinde olduğu milletinin yanında olmuş, vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak için nice kahramanlıklar göstermiştir. Gücünü yasalardan ve milletimizden alan Türk Polis Teşkilatımızın mensuplarına bugüne kadar gösterdikleri kahramanlıkları için şükranlarımı sunuyor, bu uğurda can veren şehit polislerimizi rahmetle anıyorum.

Bu vesileyle, başta Şanlıurfa'da görev yapan değerli Emniyet mensuplarımız olmak üzere, bütün Türk Polis Teşkilatımızın Polis Haftasını kutluyor, teşkilatın her bir mensubuna sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler temenni ediyorum."

Editör: Mehmet Fatih Aslan