Şanlıurfa'da Ramazan Bayramının birinci gününde düzenlenen Valilik Bayramlaşma Programı yoğun ilgi gördü. Bürokratlar, siyasetçiler, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, meslek grupları ve vatandaşların bir araya geldiği programda Vali Şıldak, tüm Şanlıurfalıların Ramazan Bayramı'nı kutladı. 

Şanlıurfa Kültür Yolu Festivali’nde Besmele-i Şerif Temalı Hat Eserleri Sergileniyor Şanlıurfa Kültür Yolu Festivali’nde Besmele-i Şerif Temalı Hat Eserleri Sergileniyor

Misafirleriyle tek tek bayramlaşan Vali Şıldak burada yaptığı konuşmada, "Programımıza katılan toplumumuzun her kesiminden misafirimizin bayramını kutluyor, geldiğiniz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Huzur şehri Şanlıurfa’mızda Allah nice bayramlara erişmeyi nasip etsin. Davetin yoğun geçmesi bizleri mutlu etti. Sizleri burada kısa süreliğine de olsa misafir etmekten gerçekten büyük mutluluk duydum. Bir gerçek de ortaya çıkmış oldu, bu salon bize yetmiyor. Şanlıurfa gibi geniş bir vilayette bayramlaşma için çok daha ferah ve geniş alanlara ihtiyaç olduğu da açıktır. Buraya gelerek ilimizin birliği ve bütünlüğü adına bir mesaj vermiş oldunuz. Yaklaşık sekiz aydır burada görev yapıyoruz. Bu şehrin en belirgin özelliği bence huzur ve hoşgörü şehri olması. Biz de bunun için çaba gösteriyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde her birimizin vereceği katkıyla bu vilayetin örnek teşkil edecek uygulamalara imza atmasını gönülden temenni ediyorum. Şanlıurfa’yı temsil eden her kesimden sizler buradasınız. Sizler vasıtasıyla da ailelerinize, çalışma arkadaşlarınıza, mensup olduğunuz camialarınıza en derin sevgilerimizi, saygılarımızı ve iyi dileklerimizi iletiyorum" dedi.

Program, tebriklerin kabulü ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
 

Editör: Mehmet Fatih Aslan