Asya Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, yerel seçimlerde AK Parti’nin belediye başkan adaylarına destek olmak için seçim startını verdi.

Vekil Emin Önen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyareti öncesi düzenlenen koordinasyon toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaret programının planlandığı koordinasyon toplantısının ardından Vekil Önen, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un seçim irtibat ofisinin açılışına katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılışın ardından Vekil Emin Önen, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ile bir araya geldi.

Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması ! Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması !

Abdulkadir Emin Önen, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinin ardından, Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Şanlıurfa’nın her zaman hizmet partisi olan AK Parti ve Hizmet adamı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu belirten Emin Önen, 31 Mart seçimlerinde de AK Kadrolara en büyük desteği vereceğine inandığını kaydetti.

Editör: Mehmet Fatih Aslan