Gençliğe ve spora verdiği destekle adından söz ettiren Salih Ekinci başkanlığındaki Viranşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası turnuvalarda farklı branşlarda üst üste aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin göreve gelmesi ile birlikte lisanslı sporcu sayısını arttırarak birçok farklı branş sporunda desteğini sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kick Boks’ta da ciddi bir atılım yaptı.

Karaköprü Belediyespor, Erbaaspor Hazırlıklarına İddialı Başladı Karaköprü Belediyespor, Erbaaspor Hazırlıklarına İddialı Başladı

Kick Boks branşında Dünya ve Türkiye şampiyonları çıkarmayı başaran Viranşehir Belediyesi’nin Kick Boks Antrenörü Mazlum Oktay da Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirildi.

Viranşehir’in ismini Kick Boks branşında Dünyaya duyurulmasında büyük emekleri olan Oktay, 13-17 Eylül arası Özbekistan’da düzenlenecek Özbekistan Avrupa Kupasında Milli Takım Antrenörü olarak görev alacak. 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirilen Mazlum Oktay’ı tebrik ederek, başarılar diledi.