Vatandaşlarımızın yeni yıla huzur ve güven içinde girmeleri için görev başındaki jandarma ve emniyet ekiplerini ziyaret eden Belediye Başkanı Salih Ekinci ve İlçe Kaymakamı Önder Koç’a, İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Özçelik ve İlçe Jandarma Komutanı V.    Muhammet Nusret Çakır eşlik etti.

Mardin yolu üzerindeki uygulama noktasında incelemelerde bulunan Ekinci ve Koç, denetimlerde durdurulan araçlardaki vatandaşların yeni yılını kutladı, sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundular.

Başkan Canpolat: "Belediyecilikte Rol Modelimiz Recep Tayyip Erdoğan" Başkan Canpolat: "Belediyecilikte Rol Modelimiz Recep Tayyip Erdoğan"

Başkan Ekinci ve Koç, daha sonra beraberindekilerle birlikte, Yeni Mahalle Karakolu ve Viranşehir İtfaiyesini ziyaret etti. Görevi başındaki personelin yeni yılını kutlayan heyet, ardından İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçti.

Yürütülen asayiş uygulamaları ile ilgili İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Özçelik ve İlçe Jandarma Komutan. V. Nusret Çakır’dan bilgi alan Kaymakam Koç, İlçe Emniyet Müdürlüğü Haber Merkezinde telsiz anonsu ile ailelerinden uzak görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Editör: Urfadasin Haber