Türkiye Gündemine düşen Şanlıurfalı 15 Yaşındaki Şahin’e kaçan 4 çocuk annesi Gülizar Olayında yeni gelişmeler yaşandı.

3 GÜNDÜR TÜRKİYE BU OLAYI KONUŞUYOR

3 Gündür Türkiye gündemine bomba gibi düşen Kahramanmaraş’tan Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesindeki 15 Yaşındaki Şahin’e kaçan evli 4 çocuk annesi Gülizar olayını konuşmayı devam ederken dün akşam yeni gelişmeler yaşandı.

4 ÇOCUĞUNU BIRAKIP 15 YAŞINDAKİ ŞAHİN’E KAÇMIŞ!

Karısının Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde ikamet eden 15 yaşındaki Şahin’e kaçtığını ve bulup yardımcı olması için ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan bedensel engelli Hasan’ın talebi üzerine Şanlıurfa’ya ekibinden Özkan Yıldırımı yollayan Esra Erol, 15 Yaşındaki Şahin’in babası Buba, Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde Eğitimde olması gereken 15 Yaşındaki Şahin’in okula gitmediğini söyledi.

İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAYINCA URFA'YI KÖTÜLEDİLER

Baba Buba’nın çocuklarını maddi imkansızlık ve Devlet yardım etmiyor iddiasını yayında duyan Esra Erol’da Programının sevilen Avukatı ayrıca Viranşehirli ailenin de ayrıca gelini olan Avukat Hülya Kuran, Viranşehir’i kötülemek isteyen baba’nın sözlerine jet yanıt vererek Şanlıurfaların bir kez daha takdirini topladı.

Eyyübiye'de 6 Aralık'ta Su Kesintisi Yaşanacak Eyyübiye'de 6 Aralık'ta Su Kesintisi Yaşanacak

URFALILARIN GELİNİ AVUKAT HÜLYA KURAN’DAN BABA’YA JET YANIT

Şanlıurfa’yı Viranşehir’i kötüleyen Baba’ya jet yanıt veren Avukat Hülya Kuran: “Ben Viranşehirlilerin geliniyim. Bana Urfa’yı anlatma, Viranşehir’i anlatma. Çok kısa bir süre önce Viranşehir’deydim. Pırıl Pırıl okular, Emniyet, Devletin eli en ücra köşeye kadar uzanmış pırıl pırıl sokaklarınız. Güneydoğu Ana Dolu’nun da en gelişmiş ilçelerinden biri. Tarım süper, yollar müthiş, bana orayı anlatmayın onu siz başkalarına anlatın. Siz anne ve baba olarak yüzük alma yerine, telefon almak yerine şu kalemi alacaksınız” diyerek baba Buba’yı söylediklerine adeta pişman etti.

BEN BURS VERİYORUM SEN ÇOCUKLARI OKULA GÖNDER

Okul yaşındaki Şahin’in evlenmek yerine okulda eğitim almasını baba’ya hatırlatan Esra Erol, maddi imkansızlığı bahane eden baba’ya gidip yüzük almak yerine çocuklarınızı okula yollayın Ben Burs veriyorum sende çocuklarını okula yolla diyerek bir cevapta Esra Erol’dan aldı.

Öte yandan, çocuk gelin çocuk damat olarak gündeme gelen olayın ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 4 çocuğunu yalnız evde bırakıp Viranşehir’deki 15 yaşında olan Şahin’e kaçan anne Gülizar hakkında da soruşturma başlatılmıştı.