Zeynel Başkan, AK Parti Genel Merkezinde Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ile birlikte Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Bölge Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu ile görüştü.

İbrahim Özkan: Viranşehir, Moğol İstilasından Sonraki En Yıkık Halini Yaşıyor İbrahim Özkan: Viranşehir, Moğol İstilasından Sonraki En Yıkık Halini Yaşıyor

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, Büyükşehir ve İl Belediye Başkanları ile bir araya gelerek şehirlerin tarım faaliyetleri ve orman varlıkları üzerine istişarelerde bulundu. AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Bölge Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu’nun hazır bulunduğu toplantıda Büyükşehir ve İl Belediye Başkanlarıyla görüşmeler gerçekleşti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “İlk Günkü Aşkla” diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  “AK Parti Genel Merkezimizde; Ağrı Belediye Başkanımız @SavciSayan, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, Bölge Koordinatörümüz @aysesula Hanımefendi ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcımız, Yerel Yönetimler Başkanımız @makifagirman ile bir aradayız. İlk günkü aşkla... “ ifadelerini kullandı.