AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ilçe başkanlığından ve AK Parti üyeliğinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

İbrahim Yıldık yaptığı paylaşımda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ile AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nu da etketledi.

AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık istifasıyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı; Kıymetli hemşehrilerim;
2014 yılından itibaren yürüttüğüm AK Parti Akçakale İlçe Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar benimle yol yürüyen dava arkadaşlarımıza, üyelerime ve hemşehrilerime şükranlarımı sunarım. "

DEM Parti Urfa İl Örgütü, Dünya Anadil Günü Açıklamasını Kürtçe Yaptı DEM Parti Urfa İl Örgütü, Dünya Anadil Günü Açıklamasını Kürtçe Yaptı

Bu arada AK Parti Akçakale İlçe Başkanlık görevinden istifa eden İbrahim Yıldık ve beraberindekiler ile birlikte, geçtiğimiz günlerde AK Parti'den istifa eden Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya'ya siayset yolunda destek vereceklerini  öğrenildi.

Editör: Urfadasin Haber