AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, Erdoğan'ın Şanlıurfa'ya gelişi öncesi hazırlıklarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Bir gün önce TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ başkanlığında Ak Parti Şanlıurfa teşkilat başkanları ve belediye başkan adaylarıyla toplantı yapılmış ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şanlıurfa'ya gelişiyle ilgili görev dağılımı yapılmıştı.

Bu kez ise AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı  Ali İhsan Delioğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 07.03.2024 Perşembe Saat 14.00’de gazetecilerle bir araya gelecek ve Erdoğan'ın kente gelişiyle ilgili basın açıklaması yapacak.

Basın toplantısyla ilgili AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan açıklamada "Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize teşrifleri ile ilgili basın açıklamasında bulunacaklardır. Tüm basın mensuplarımız davetlidir. Yer: AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı / Toplantı Salonu" denildi.

Bu arada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısına ve TOKİ deprem konutlarının anahtar teslim törenine için en son 7 Şubat’ta Şanlıurfa’ya gelmişti.

Borçlu Belediyeler İçin TBMM'ye Araştırma Önergesi Sunuldu Borçlu Belediyeler İçin TBMM'ye Araştırma Önergesi Sunuldu

Bu kez 9 Mart Cumartesi günü Şanlıurfa'ye gelecek olan Erdoğan, Nevali Oteli arkasında 13.30 da partisinin mitingine katılacak ve halke hitap edecek.

Editör: Urfadasin Haber