AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Ali Murat Bucak, geçtiğimiz gün eşi Dilvin ile Özel Deha Neşeli Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evini ziyaret etti.

Kreşteki öğretmenlerle Siverek için hayallerini konuşan ve neler yapabileceğini istişare eden Ali Murat Bucak, öğretmenlerden biriyle kendisini maziye götüren diyalog yaşadı.

Ali Murat Bucak’ın Siverek Belediye başkanı olduğu dönemlerde kendisinin henüz çocuk olduğunu hatırlatan kadın öğretmen, Ali Murat Bucak’ın teyzesine ev yaptırdığını duygulanarak şöyle anlattı;

” Teyzemin çocukları yetimdi. 5 çocuğu ile Adana’dan buraya Siverek’e gelmişti. Siz o zaman belediye başkanıydınız. Ben de o zaman çocuktum ama şuan çok iyi hatırlatıyorum;  Teyzeme ev yaptırmıştınız. Yetimlerini sevindirmiştiniz. Yaptırdığınız ev güzel müstakil bir evdi. Allah sizden razı olsun. Hatta geçen gün öğretmen arkadaşlarla otururken sizin bu yaptığınız iyiliği anlattım onlara. Onlar da çok duygulandı.” 

ALİ MURAT BUCAK: BÖYLE ŞEYLERİ DUYUNCA ÇOK DUYGULANIYORUM

Öğretmenin anlattıkları karşısında duygulanan ve duygulandığını da ifade eden Ali Murat Bucak “ Ben böyle şeyleri seçim gezilerim ve çalışmalarım sırasında çok duyuyorum ve duyunca da çok duygulanıyorum. ”dedi.

Erdoğan, Kabine Toplantısı Sonrası Konuştu Erdoğan, Kabine Toplantısı Sonrası Konuştu

Murat Bucak Duygu Diyalog

Yaklaşık 11 yıl önce Belediye Başkanlığı döneminde 4 binden fazla öğrenciye eğitim yardımı yaptığını, 500'den fazla ihtiyaç sahibine ev kazandırdığını ve binlerce vatandaşa gıda yardımında bulunduğunu hatırlatan Ali Murat Bucak;

 “Şimdi daha fazla vatandaşımıza ulaşmak için AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde daha fazlasını şehrimizin insanına kazandırmak için geliyoruz. Unutmayın mesele sen, ben değil. Mesele memleket meselesi. Onun için 31 Mart'ta sandıkları güçlü bir şekilde patlatalım kıymetli hemşerilerim.” ifadelerini kullandı.


 

Editör: Urfadasin Haber