Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Geçtiğimiz Ramazan’lara nazaran daha fazla yardımlaşma içerisinde olunması gerektiğini ifade eden Aydınlık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Şükürler olsun ki bir kez daha yardımlaşmanın, huzurun, bereketin ayı Ramazan’a kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ne yazık ki geçtiğimiz iki yılda koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlı şartlar altında Ramazan’ı geçirmiştik. Salgının seyri ve kısıtlamaların eski yıllara göre daha az olduğu bir süreçte 2022 yılının Ramazan’ını yaşayacağız.

Salgın nedeniyle yaşadığımız sıkıntılardan büyük ölçüde kurtulmuş olsak dahi ekonomik sıkıntılar nedeniyle yine zorlu bir Ramazan geçireceğiz; işte tam da bu noktada Ramazan’ın güzelliği devreye girecek. Bu mübarek ayda eskisinden çok daha fazla birbirimize sarılmanın, birbirimize destek olmanın gerektiğini düşünüyorum. Fitre, zekât ve diğer tüm yardımlarımızı “bir elin verdiğini diğer el görmesin” anlayışıyla tez vakitte ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsek ne mutlu bize.

Gözden kaçırmayın

Trafo Hırsızı Suçüstü Yakalandı Trafo Hırsızı Suçüstü Yakalandı

Bu vesileyle Ramazan ayının tüm hanelere, memleketimize, İslam alemine ve tüm insanlığa bereket, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Ramazan ayımız mübarek olsun.”