Belediye işlerinden fırsat buldukça esnaf ve vatandaşlara ziyarette bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün mesaiye Ceylanpınar Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret ederek başladı.

Başkan Beyazgül Şanlıurfa’nın Turizmini Geliştirmek Adına Çalışmalarını Sürdürüyor Başkan Beyazgül Şanlıurfa’nın Turizmini Geliştirmek Adına Çalışmalarını Sürdürüyor

İşyerlerini tek tek gezerek esnafa bol kazanç ve kolaylıklar dileyen Başkan Ekinci, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Kendisiyle yakından ilgilenen esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ekinci, ““Esnafımız bizim için çok değerli. Her fırsatta esnafımızla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz.  Daha güzel bir Viranşehir için esnafımızla, vatandaşlarımızla el ele çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Şanlıurfa Kapalı Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yarın düzenlenecek olan AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısına da vatandaşları davet eden Başkan Ekinci, “Tüm vatandaşlarımızın bu coşkuya ortak olmalarını istiyorum, bu nedenle halkımızı yarın Sayın Cumhurbaşkanımızın da katılımıyla düzenlenecek bu önemli programda görmek istiyoruz” dedi.

Editör: Urfadasin Haber