Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak, AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale, Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, eski Milletvekili Sedat Edip Bucak ile vatandaşların katıldığı Seçim ofisinin açılışı adeta mitinge dönüştü.

Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Ayhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Ayhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ yaptığı konuşmada;  ‘’31 Mart’ta Siverek’te ve Türkiye’mizin dört bir yanında çok büyük bir değişimi beraber gerçekleştireceğiz. En önemli değişimlerden biri Siverek’in siyasetinde ve yerelinde ve Şanlıurfa’da büyük bir değişimi Siverekli kardeşlerimiz helal oylarıyla ya Allah Bismillah deyip değişimi beraber yapacağız. Büyükşehir’de Zeynel Abidin Beyazgül kardeşim 5 yıldır hem Siverek’e hem de Şanlıurfa’ya büyük hizmetler yaptı’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak ise, çok çalışarak AK Parti’yi Siverek’te birinci parti yapacaklarını söyledi. 

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ve diğer katılımcılar tarafından Mustafa Keke Bucak’ın seçim ofisinin açılışı yapıldı.

Seçim ofisinin açılışının ardından Ali Murat Bucak, Başkan Beyazgül ile TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, kanaat önderleri ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Editör: Urfadasin Haber