İlçenin Seyfioğlu caddesinde bulunan taziye evinde Kayalı(Hadro) kırsal mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Bucak burada yaptığı konuşmada şunları kaydetti. “31 Mart yerel seçimleri için artık son viraja girmiş bulunmaktayız.

Ben burada bulunan tüm kardeşlerimden son güne kadar kapı kapı gezerek vatandaşlarımızın desteğini istemelerini rica ediyorum. Biz geçmişte yaptığımız çalışmalarla bugün başımız dik geziyoruz. Sizlerde, bizler için birilerinden destek istediğiniz zaman başınız dik olsun.

Borçlu Belediyeler İçin TBMM'ye Araştırma Önergesi Sunuldu Borçlu Belediyeler İçin TBMM'ye Araştırma Önergesi Sunuldu

Çünkü biz başınızı önünüze eğecek hiçbir çalışmanın içinde olmadık, olmayacağız. Kardeşlerim şehrimizin sorunlarına hâkimiz geçmişin verdiği deneyim ve tecrübeyle inşallah seçilirsek eğer Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri ve Büyükşehir Belediyemizle birlikte koordineli çalışarak şehrimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Ali Murat Bucak bugüne kadar yapmayacağı hiçbir şeyin sözünü vermedi. Bundan sonra da vermeyecektir. Buda sizlere sözüm olsun. Siverek’i yaşanılabilir bir şehir haline getirmek bizim boynumuzun borcudur. Bu akşam bu toplantıyı ayarlayan SKM Başkanımız Adnan Akçiçek’e ve siz Kayalı (Hadrolu) hemşehrilerimize bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Urfadasin Haber