Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Ayhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti Ak Parti Şanlıurfa İl Teşkilatından Başkan Ayhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yazmacı, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek güne başladı. AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Eyyübiye İlçe Yönetimi Kurulu Üyeleri ve meclis üyesi adaylarıyla bir araya gelen Yazmacı, yerel seçim çalışmalarını değerlendirdi. 

BEYAZGÜL, KUŞ VE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İÇİN OY İSTEDİ 

Ardından, Başkan Moğal ile birlikte çarşıya çıkan Yazmacı, Komiser Şakir Caddesinde esnafı ziyaret etti. AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, Gençlik Kolları Başkanı Hamza Göktaş, Meclis Üyesi Adayı Emine Avdan’ın eşlik ettiği ziyarette esnafa hayırlı işler, bol kazançlar ve kolaylıklar diledi.

Yazmacı 31 Mart’ta Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve meclis üyesi adayları için destek istedi. Esnafın sadece kapılarını değil kendilerine gönüllerini de açtığını belirten Yazmacı, “Ahilik kültürünün temsilcisi, sosyal dayanışmanın öncüsü, ekonomimizin temel direği esnafımız bizleri güler yüzle karşıladı, coşkuyla uğurladı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi. 
 

Editör: Urfadasin Haber