Sabahın erken saatlerinden itibaren ziyaretlerini sürdüren Milletvekili adayı Cevheri, ilk ziyaretini Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesine yaptı. Ramazan Bayramlarını kutlayarak desteklerini istedi.

Seçim çalışmalarına devam eden cevheri, Sarayönü Caddesinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Burada vatandaşlara seslenen Cevheri, “Sizleri tebrik ediyorum. Bugün safınızı doğru adamın yanında belirlemişsiniz. Allah sizlerden razı olsun. Bizler de ürettiğimiz politikalarla sizlere layık olacağız. Sizlere mahcup edecek bir yol izlemeyeceğiz. Sizlerle beraber kol kola, Allah'ın izniyle bu yolda beraber ilerleyeceğiz ve Türkiye'nin bayrağını bütün dünyada diktiğimiz gibi Türkiye'de de Recep Tayyip Erdoğan'ı zirvelere taşıyacağız İnşallah. Bu şer odakları kesinlikle başaramayacak” dedi.

Bugün saat 16.00'de Diyarbakır yolu üzeri Ali Baba Mahallesi Hz. Ali Camisinin bitişiğinde seçim destek bürosunun açılacağını belirten Cevheri, herkesi açılışa davet etti.

AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri’nin, Sarayönü Caddesindeki Esnaf ve Vatandaşlardan sonraki durağı Haliliye Kültür ve İlim Vakfı oldu. Burada bulunan vatandaşların da bayramını kutladı.