Açılış törenine TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ'ın yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Cevahir Asuman Yazmacı ve Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi İbrahim Halil YILDIZ ve Mehmet Ali KURT da katıldı. Ayrıca, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu da açılışta hazır bulundu.

Açılış konuşmasını AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Avukat Seyyithat Atilla, yaparken vatandaşların dik dur eğilme Ceylanpınar seninle tezahüratlarına ise şöyle cevap verdi; Benim reisim Recep Tayyip Erdoğan, dik durdu eğilmedi. Benim ceddim Seydo Çavuş, dik durdu eğilmedi. Benim babam Mehmet Sait Atilla, dik durdu eğilmedi. Benim amcam Menderes Atilla, dik durdu eğilmedi. Vallahi bende eğilmem billahi bende eğilmem’’ ifadelerinde bulundu.

AK Parti Başkan Adayı Seyyithat Atilla, ‘’Bugün Ceylanpınar’da 31 Mart Zafer Sesleri Var’’

Erdoğan, Kabine Toplantısı Sonrası Konuştu Erdoğan, Kabine Toplantısı Sonrası Konuştu

Bugün Ceylanpınar’da huzur ve 31 Mart’ın zafer seslerin olduğunu belirten AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Avukat Seyyithan Atilla, ‘’Bugün Ceylanpınar’da huzur var, bugün Ceylanpınar’da sevinç var. Bugün Ceylanpınar’da mutluluk var. Bugün Ceylanpınar’da barış var. Bugün Ceylanpınar’da 31 Mart’ın zafer sesleri var zafer sesleri. Bugün 31 martın zaferi var.

AK Parti Başkan Adayı Seyyithat Atilla, ‘’1 Nisan Sabahının Zaferini Bu 26 Günlük Süreçte Bizlere Gösterdiniz’’

Aday tanıtım toplantısının ardından seçim çalışmalarına start verildiğini belirten Ceylanpınar’ın AK Adayı Atilla, ‘’Gerek Ceylanpınar merkez mahallelerimizdeki çat kapı ziyaretlerimizle, gerek kırsal mahallelerimizdeki ziyaretlerimizle, gerek gençlerimizle gerek analarımızla bacılarımızla gerek seçim ofisimizin bu süreçte dolduran her gün binlerce Ceylanpınarlı kardeşimizle şunu görmüş olduk. Ben buradan sizlere çok çok teşekkür etmek istiyorum. O teveccühü 1 Nisan sabahının zaferini bu 26 günlük süreçte bizlere gösterdiniz. Ceylanpınarlılar Allah sizlerden razı olsun’’dedi.

AK Parti Başkan Adayı Seyyithat Atilla, ‘’AK Kadrolarla Ceylanpınar’ımızı Daha Yaşanılabilir Bir Şehir Haline Getireceğiz’’

Ceylanpınarlıların her bir sorunu bildiğini belirten AK Aday Avukat Seyyithan Atilla, ‘’Allah’ın izni ile 1 Nisan sabahından itibaren Ceylanpınar’ımızı şantiye alanına çevireceğiz ve AK Parti’ye AK Kadrolara uygun bir şekilde Ceylanpınar’ımızı daha modern bir kent, daha yaşanıla bilir bir şehir yapmak için vallahi gece gündüz çalışacağız. Ben buradan sizlere söz veriyorum.’’ifadelerinde bulundu.

Açılışta konuşan TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ, Ceylanpınar'ın tarihinde yeni bir sayfa açacaklarını belirterek, bölge halkının desteğiyle daha güçlü ve gelişmiş bir Ceylanpınar için çalışacaklarını vurguladı. Bozdağ, AK Parti'nin yerel yönetim anlayışıyla Ceylanpınar'ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getireceklerini ifade etti.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise yaptığı konuşmada, Ceylanpınar'ın potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceklerini ve halkın beklentilerine cevap verecek projeleri hayata geçireceklerini dile getirdi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ise ilçe teşkilatının güçlü ve dinamik yapısını vurgulayarak, seçim sürecindeki çalışmaların kararlılıkla sürdüğünü belirtti.

Ceylanpınar'lı hemşehrilerin coşkulu katılımıyla gerçekleşen açılış töreni, ilçenin önümüzdeki dönemdeki potansiyelini gözler önüne serdi. AK Parti'nin ilçeye yönelik kararlılığı ve halkın desteği, Ceylanpınar'ın geleceğine dair umutları artırarak, yeni bir dönemin müjdesini verdi.

Bu coşkulu atmosferde, AK Parti'nin Ceylanpınar için hazırladığı projeler ve vaatler, ilçenin kalkınması ve refahı için önemli bir yol haritası olarak sunuldu. Katılımcıların ve halkın beklentileri doğrultusunda şekillenen bu çözüm önerileri, ilçenin yeniden tarih yazmaya hazır olduğunu gösterdi.

Editör: Mehmet Fatih Aslan