Seçim heyecanının büyük coşkuya dönüştüğü Siverek'te, Ali Murat Bucak rüzgarı yaşanıyor.

Yüzlerce kişinin akın ettiği AK Parti Siverek Seçim İrtibat Ofisi, Cumhuritifakını ve Ali Murat Bucak'ı destekleyenlerle dolup taşıyor.

Ali Murat Bucak, her kesimle bir araya gelip nasıl bir şehir hayal ettiklerini konuşuyor. Taleplerini dinleyerek Siverek'in yüzyılını inşa ete noktasında notlar alan AK Parti Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak görüştüğü STK temsilcilerine "Fikirlerinize her zaman ihtiyaç duyacağız. "diyor.

Selimpınar Mahallesinde AK Parti Meclis Üye adayı Tamer Alhas ile birlikte Karakeçili - Cerabi Rezan kolunu ziyaret ederek vatandaşlardan destek isteyen Ali Murat Bucak, ziyaretlerde ev sahipliği yapan Eyüp Taşni'ya teşekkür etti.

Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim

Ali Murat Bucak, bazen ziyaretler gerçekleştirirken bazende AK Parti İlçe Başkanlığında, İlçe Başkanı Nedim Lale ile birlikte misafirlerini ağırlıyor.

Bu çerçevede Türk Sağlık Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Selami Balcı ve Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Zehra Tankuş ve Yönetimi, Şanlıurfa 112 temsilcisi Mehmet Yıldızbaş, Siverek temsilcileri Serdar Hanpolat ve Şahin Kızgınyürek, AK Parti İlçe Binasında Ali Murat Bucak ile Nedim Lale'yi ziyaret etti.

Siverek'teki eczacılarla da Eczacılar Odası Siverek Temsilciliğinde ziyaret eden Ali Murat Bucak "Şehrimizde görev yapan Eczacılarla bir araya gelerek nasıl bir şehir hayal ettiğimizi konuştuk. Taleplerini dinleyerek şehrimizin yüzyılını inşa ederken fikirlerine her zaman ihtiyaç duyacağız." ifadelerini kullandı.

Gündüz ziyaretlerle günü tamamlayan Ali Murat Bucak, akşamda seçim ofisin seçmenle bir araya gelerek seçim çalışmasını tamamlıyor.

Editör: Urfadasin Haber