Birecikliler Başkan Beyazgül’ü Bağrına Bastı Birecikliler Başkan Beyazgül’ü Bağrına Bastı

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı yerel seimin ilk değerlendirme toplantısını İl Başkanı Mustafa Işık'ın başkanlığında yaptı.

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı il yönetiminin katıldığı toplantıda ilk günkü inançla Deva Partisini Şanlıurfa'da iyi yerlere getirmeye çalışıyor.

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Işık, ‘’DEVA Partisi halkımızı, içine sürüklendiği sorunlar yumağından çıkarmak, insanlarımızı barış ve huzur içerisinde hak ettiği yaşam standardına kavuşturmak, ülkemizi layık olduğu ileri ülkeler arasına taşımak, bölgesinde ve küresel ölçekte gıpta edilen bir ülke haline getirmek için kurulmuştur. DEVA Partisi, Ülkemizde yaşaman her bir sorun alanıyla ilgili çözümlerini Eylem Planlarıyla kamuoyu ile paylaşmış yegâne tek partidir. Vizyoner lideri ve güçlü kadrosu ile DEVA Partisi 'Herkes için insan onuruna yaraşır bir hayat ve refah' vadeden bir parti olarak yerel seçimlerde; Tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da kendi isim, logo ve adaylarıyla seçimlere girecektir." dedi.

Editör: Urfadasin Haber