Ali İhsan Delioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 9 Mart'ta saat 13.00'da Abide Kavşağında miting düzenleyeceğini ve tüm Şanlıurfalıları mitinge davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'ya geleceğiyle ilgili bir açıklamada TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ'dan geldi.

Cumhurbakanı Erdoğan'ın yoğun programlarına rağmen durmadan çalıştığını dile getiren Bekir Bozdağ, "Bir yandan Türkiye'yi yönetiyor, bir yandan dış ilişkilerde ülke ziyaretleri, lider kabulleri, en son Antalya'da Diplomasi Forumu'na katılıyor, öte yandan il il Türkiye'yi geziyor.

Diğer liderlerin tamamının yaptığı çalışmaların toplamı Cumhurbaşkanımızın çalışmalarının dörtte biri dahi etmiyor. Hani diyorlar ya 'Erdoğan niye kazanıyor?', Alın teri döktüğü için kazanıyor. Gece gündüz çalıştığı için kazanıyor.

Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir

Diğerleri yalanla dolanla iftira ve ithamla yol almaya çalışıyorlar. Çalışsakta çalışmasakta yatsak da yatmasak da oyumuz değişmez diyorlar ama Tayyip bey öyle mi diyor?Adayı tanıtımı için gelmişti Urfaya şimdi de miting için geliyor.

Urfaya İkinci defa gelip urfalıların ayağına gelip bana oy verin bana destek verin diyen ikinci bir lider var mı? Bu Şanlıurfa’ya değer vermektir Siverek’e değer vermektir”ifadelerini kullandı.

Editör: Urfadasin Haber