TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu ile birlikte ilçeye bağlı Turluk, Hacılar, Kap, Alkanlı, Uluköy ve Seksenören köylerini ziyaret eden Başkan Kuş'a Eyyübiye Belediyesi meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Turluk Haliliye Mahallesi'ndeki vatandaşlarla buluşmadan sonra Yusuf köyündeki programa katılan Başkan Kuş ve beraberindekiler, burada Eyyübiye Belediyesi ve vatandaşların katkısıyla yapımı tamamlanan çok amaçlı salonun açılışını gerçekleştirdiler.

Sahur vaktine kadar devam eden kırsal ziyaretlerinde büyük ilgiyle karşılanan Başkan Kuş ve beraberindekilere kolaylıklar dileyen Eyyübiye köylüleri, seçimlerde AK Parti'yi yine birinci parti yapacaklarını ifade ederek, ilk günkü heyecanla AK Parti'yi destekleyeceklerini söylediler.

Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim

Eyyübiyelilerin ilgisini takdirle karşıladığını ifade eden Başkan Mehmet Kuş, "Hamdolsun, gittiğimiz her mahallemiz tabir yerindeyse bizden daha çok Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı destekliyor. İnşallah 1 Nisan sabahı Eyyübiye yeni rekorlara imza atarak yoluna devam edecek" diye konuştu.

Editör: Urfadasin Haber