Kıbrıs’ta sahneye çıkan Funda Arar, konser öncesi gazetecilerle bir araya geldi. Yavuz Bingöl’ün 8 kişilik konserini yorumlayan Funda Arar, kahkahalara boğuldu.

Tatil beldelerindeki fiyatları değerlendiren Arar, ‘Lahmacun da lahmacun. Ne kadar önemli oldu ya bu lahmacun!” diyerek tepkisini dile getirdi. Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplamaya devam eden Arar’ın verdiği cevaplar dikkat çekti.

Şanlıurfa'da ‘Şanlı’ unvanının verilişinin 39. yıldönümü etkinliklerinde konser vermesi beklenen türkücü Yavuz Bingöl, alanda sadece 8 seyircinin bulunması nedeniyle konserini iptal etmişti. Bingöl, sosyal medya hesabından konuyla ilgili ilginç bir açıklamada bulunmuştu.

Bingöl paylaşımlarında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Arkadaşlar selamlar. Benim Urfa konserimin iptal edilmesi ve konsere 8 kişi gelmesinin iptal nedeni olarak gösterilmesi sosyal medyada çok konuşuluyor bu ara. Urfa konserim teknik nedenlerden dolayı Temmuz ayı sonuna ertelenmiştir, öncelikle bunu söylemek isterim. Ayrıca, 8 kişi de benim için değerli bir müzik dinleyicisidir."

Tanıdık İsimlerden Tanıdık İsimlere Nikah Şahitliği Tanıdık İsimlerden Tanıdık İsimlere Nikah Şahitliği

Funda Arar’ın, Yavuz Bingöl’ün Şanlıurfa’da düzenlenen konserine 8 kişinin katılmasını soran gazetecilere verdiği cevap ise çok konuşuldu. “Benim başıma böyle bir şey gelmedi. Kendi bileceği iş tabii ki.” diyen Funda Arar sözlerini bitiremeden kahkalara boğuldu.

O anlar kameralara yansırken Arar’ın kahkaha görüntüleri gündem oldu.