Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki asfalt, sathi kaplama, stabilize yol, kilitli beton parke döşeme, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor. 

Şanlıurfa’da Narkotik Suçlardan Rekor Sayıda Tutuklama Şanlıurfa’da Narkotik Suçlardan Rekor Sayıda Tutuklama

Bu kapsamda merkez mahallelerde deforme olmuş yolları kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenileyen ekipler; İmam Bakır, Bamyasuyu, İpekyol ve Süleymaniye Mahallelerinde üstyapı çalışmalarını hızla tamamlıyor. Uzun süre kullanım ile deforme olan yollar ilk günkü halini alırken, kısa süre içerisinde tamamlanan yol çalışmalarıyla mevcut yollar konforlu hale geliyor. Sokakları güzelleştiren ve ulaşımı büyük ölçüde rahatlatan yol çalışmaları, Köse Mahallesinde ise stabilize yol çalışmalarıyla devam ediyor. Kırsal mahallelerde yapılan incelemelerin ardından stabilize yol çalışmasıyla tamamlanan yollar, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Kısa süre içerisinde ulaşıma sunulan yeni yollar, mahalle sakinlerinden tam not alıyor. 

Fen İşleri Müdürlüğü yaptığı açıklamada ise merkez ve kırsal mahallelerde üstyapı çalışmalarının periyodik olarak devam edeceğini kaydetti. 

Editör: Urfadasin Haber