Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un direktifleri doğrultusunda Kent merkezinde ve kırsal mahallelerde, yol ve asfalt konusunda yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya devam eden Belediye ekipleri Avlak, Gazlıkuyu küme evler ve turizm bağlantı yolunda asfalt serim çalışmalarına başladı.

Suruçlu Muhtar, Atatürk Meydanı'nda Oturma Eylemi Başlattı Suruçlu Muhtar, Atatürk Meydanı'nda Oturma Eylemi Başlattı

Kırsal mahallelerde de vatandaşlar için sorun oluşturan yolların asfaltlama işlemlerine ve tarım bölgelerindeki grup yolu çalışmalarına ağırlık veren ekipler, ekonomik açıdan zor bir dönemden geçen üreticinin, bir de yollarla ilgili sıkıntı yaşamaması için çalışmalarını hızlandırıyor.

 “Hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerimizde konforlu asfalt ve beton yol çalışmalarımıza devam ediyoruz diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran'ımızın her bir köşesine konforlu yollara kavuşturana kadar canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bugünde Avlak, Gazlıkuyu küme evler ve turizm bağlantı yolunda asfalt serim çalışmalarımıza başladık . Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” Açıklamasında bulundu. 
 

Editör: Urfadasin Haber