Harran Belediyesi; Önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) üniversite sınavları öncesi Kültür ve Gençlik merkezinde eğitim gören öğrencilerin sınav kaygısını azaltmak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla Mardin gezisi düzenledi.

Harran Belediyesi; Eğitim odaklı hizmet anlayışını sürdürmeye devam ediyor. Yaklaşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)  öncesi moral, motivasyon ve gençlerin yaşadıkları toprakları yakından tanımasını sağlamak amacıyla düzenlenen tarih ve medeniyet gezisinde gençler doyasıya eğlendi.

Şanlıurfa ve Ankara'yı Karıştıran Buket Özgünlü Tahliye Edildi Şanlıurfa ve Ankara'yı Karıştıran Buket Özgünlü Tahliye Edildi

Mardin, eski Mardin ve Midyat beyazsu başta olmak üzere birçok yeri gezerek, eğlenen öğrenciler, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a teşekkür ettiler. 

Eğitim odaklı hizmetlerini sürdürmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ‘‘Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik merkezimizde Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize moral - motivasyon kaynağı oluşturması adına Mardin gezisi düzenledik. Hedeflerine ulaşmak adına büyük emekler harcayarak, ders çalışan öğrencilerimize önümüzdeki haftasonu girecekleri YKS'de başarılar diliyorum. Cenab-ı Allah, emeklerini boşa çıkarmasın’’.

YKS’ye girecek olan Öğrenciler  geziyi düzenleyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti. 
 

Editör: Urfadasin Haber