Şanlıurfa'nın kırsalı ve kent merkezinde bir çok aşiret ve aile Yeniden Refah Partisi’ne katılarak Mehmet Kasım Gülpınar'a destek sözü veriyor.

Günde en az iki aile ve aşiretin Yeniden Refah Partisine katılımının yaşandığı Şanlıurfa'da, bugün Tealbe Aşiretinden Kasım Gülpınar'a destek geldi.

Yeniden Refah Partisi meclis üyesi adayı ve gençlik kolları başkanı Musa Kılıç’ın çabalarıyla Tealbe Aşireti 31 Mart Yerel Seçimlerinde Mehmet Kasım Gülpınar’a destek vereceğini açıkladı.

Tealbe Aşireti'nin Yeniden Refah Partisine katıldığı programda Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkan Adayı Vedat Doğar ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu da hazır bulundu. 

Programda "İsrafı, yolsuzluğu, adaletsizliği, hukuksuzluğu, nepotizmi ve torpili ortadan kaldırmak için geliyoruz." diyen Gülpınar, destekleri için Tealbe Aşireti’ne teşekkür etti.

Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

Editör: Urfadasin Haber