Şanlıurfaspor, Bodrumspor'a Konuk Oluyor İşte Maç Detayları Şanlıurfaspor, Bodrumspor'a Konuk Oluyor İşte Maç Detayları

Türkiye MuayThai Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan 07-10 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak Muay Thai Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonası Suruç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda başladı.

Türkiye Muay Thai Federasyonu´nun 2024 yılı faaliyet programında yer alan "Gençler, Büyükler Bay ve Bayanlar Bölge Şampiyonası Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Şanlıurfa, Siirt , Şırnak,Bitlis, Ağrı, Bingöl, Kars, Elazığ, Van, Malatya, Erzurum ,Muş ve diğer illerden de olmak üzere  40 bayan 260 erkek sporcu ilk gününde, gençler ve büyükler kategorilerinde yer alan sporcular, finallere kalabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Şampiyona Şanlıurfa Muay Thai İl Temsilcisi ve Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Murat Akaltun, Doğu Anadolu Bölge Şampiyonası, 23  ilde 300 sporcunun katılımıyla start aldığını, pazar günü final maçlarıyla biteceğini söyledi.
Açılış programına, Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, Türkiye MuayThai Federasyonu Başkanı Avrupa Federasyonu Başkanı Hasan Yıldız, AK Parti MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren katıldı.

Editör: Urfadasin Haber