Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün başlayan 2023-2024 2.dönem eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Öncelikle 2. dönem eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Ekinci,  “Viranşehir Belediyesi olarak bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık, tüm imkânlarımızı seferber ettik ve aynı düstur ile çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. 

Başkan Ekinci,  “Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır” diyerek, şu ifadelere yer verdi:

Şanlıurfa’da Suçlularla Mücadele Devam Ediyor: 272 Kişi Yakalandı Şanlıurfa’da Suçlularla Mücadele Devam Ediyor: 272 Kişi Yakalandı

“Bu vesile ile idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2023-2024 2. dönem eğitim-öğretim yılının ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Editör: Urfadasin Haber