Kasım Gülpınar OSB'de Sanayicilerle Bir Araya Geldi "Şanlıurfa Üretim Üssü Olmalı" Dedi Kasım Gülpınar OSB'de Sanayicilerle Bir Araya Geldi "Şanlıurfa Üretim Üssü Olmalı" Dedi

Türkiye, 31 Mart'ta sandık başına gidiyor...

Siyasi partiler çalışmalarını sürdürürken, AK Parti'de hazırlıklar tamamlandı.

Bu kapsamda merakla beklenen il ve ilçelerin adayları açıklanmaya başlandı.

AK Parti'nin merakla beklenen Şanlıurfa ilçe belediye başkan adaylarının açıklanacağı ve tanıtılacağı günü de geldi çattı.

Bu çerçevede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün(7 Şubat Çarşamba) havayoluyla saat 14.00'da Şanlıurfa'da olacak.

Erdoğan'nın saat 16.00'da Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adaylarını tanıtacağı 11 Nisan Spor Salonunda tüm hazırlıklar tamamlanırken Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsündeki proğram için yapılan hazırlıklarda tamamlandı.

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ hazırlıklar için 2 gündür kentte hummalı çalışmalarını bitirdi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, İl Başkanlığı ve teşkilat üyeleri, AK Partili Belediyelerde hazırlıklarda büyük emek harcadı.

Cumhurbaşkanın geçeceği güzergahlarda belediyeler çeşitli temizlik ve yollarda onarımlar yaparken AK Parti teşkilattı de güzergahlarda proğramın yapılacağı salonlarda bayrak asma çalışması ile oturma düzenini gece yarısı tamamladı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep tayyip Erdoğan'ını karşılamak için  "Ak Teşkilatımız hazır. Şanlıurfa'mız hazır, biz hazırız." açıklamasında bulundu.

Vali Karşılama Bozdağ

Editör: Urfadasin Haber