Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Şanlıurfa'ya Övgü Dolu Sözler Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Şanlıurfa'ya Övgü Dolu Sözler

Şanlıurfaspor'un önümüzdeki Pazartesi günü kendi evinde oynayacağı karşılaşma için hafta başından buyana Şanlıurfalıların maçı stadta izlemeleri ve takıma destek olmalarıiçin çağrı üstüne çağrı yapılıyor. Ancak yine de ilgi beklenin altında kaldı. 

Şanlıurfalıların maça gidip takıma destek olması için İç Mimar Osman Fındık başta olmak üzere bazı isimler Passolig kartlarını kendileri alacağı duyurması bile gereken ilgiyi görmedi.

Durum böyle olunca bazı Şanlıurfaspor taraftarları  Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Şanlıurfa'da oynacak Süper Kupa finalini izlemek için yana yakıla paso lig kartı arayışa geçmesine "Şanlıurfaspor için Passolig kartına 100 TL vermeyenler bugün Galatasaray ve Fenerbahce için 220 liraya Passalig kart çıkarıyor, yazıklar olsun' şeklinde sitemde bulundular.

Bu arada Şanlıurfaspor-Tuzlaspor maçı biletlerinin Maraton 25 TL, Numaralı 50 TL ve Gold sağ tribün biletinin 75 liradan satışa çıkarıldığı bildirildi. 

Editör: Urfadasin Haber