Hilvan Belediyespor’a Büyük Destek Hilvan Belediyespor’a Büyük Destek

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü cezalı olduğu için 1-1'lik Gençlerbirliği maçının ardından açıklamayı Yardımcı Antrenör Fevzi Layiç yaptı. Fevzi Layiç, Gençlerbirliği karşısında alınan bir puanın önemli olduğunu söyledi. 

Göztepe maçı oldukça zorlu bir maç olacak

Oyuncularının ilk yarıda ortaya koydukları mücadeleden memnun kalan Layiç, şu yorumu yaptı: "İki yönlü maç oldu. İlk yarı ortadan hücumlarla pozisyonlar bulmaya çalıştık. Bunda da başarılı olduk. Zaman zaman çok iyi işler çıktı. Neticesinde bir de gol bulduk. İkinci yarı Gençlerbirliği'nin dizilişi farklılaştı, biz de hazır olmayan oyuncularımız nedeniyle değişikliklere gittik. İkinci yarı çok fazla pozisyon bulamadık ama mücadelelerinden dolayı takımdaki tüm oyuncuları kutluyorum. Takımımız içinde bulunduğu durum dolayısıyla mücadele ederek bir şeyleri başarmak zorunda. Burada alınan bir puan çok değerli. Önümüzde çok önemli bir Göztepe maçı var. Her maçımız final ama Göztepe maçı oldukça zorlu bir maç olacak.

Tabiri caizse semerimiz kayıyor

Son düzlüğün içerisindeyiz. Bunu bazen at yarışı olarak görüyorum. Bir tane İngiliz atı var, koptu gitti. Arap atlarının arasına İngiliz atını soktular, o ligi bitirdi. İkinci olmak için mücadele eden diğer grupta çok kaliteli takımlar var. Bir de düşmeme mücadelesi veren grup var.

Bizim sıkıntılarımız oluyor. At yarışı örneği üzerinden tabiri caizse semerimiz kayıyor, diğer kullandığımız aparatlarda bazen sıkıntılar çıkabiliyor. Ama biz kaliteli, çok mücadele eden bir takım olduğumuzu biliyoruz. Seyircimizden özellikle destek istiyoruz."

Editör: Urfadasin Haber