AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinin bakanları ziyareti devam ediyor.

Bu kapsamda Milletvekilleri Cevahir Asuman Yazmacı, İbrahim Eyyüpoğlu, Hikmet Başak, Faruk Pınarbaşı, Abdurrahim Dusak, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İpar ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı makamında ziyaret etti.

Bakan Yumaklı ile kısa bir toplantı yapan milletvekili ve oda başkanları, Şanlıurfa’da tarımın önemini ve çiftçilerin sorun ve beklentilerini bakana iletti.

Milletvekili Yazmacı, ziyareti sosyal medya hesabından paylaştı.

Yazmacı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“2 bin yıllık geçmişiyle "Tarihin Sıfır Noktası" olarak kabul edilen Göbeklitepe’de buğday yetiştirildiğinin kanıtlarına ulaşılması bereketli toprakların kenti Şanlıurfa’nın tarımsal tarihinin önemini bir kez daha ortaya çıkarmıştı.

Kadim şehrimizde tarım ve hayvancılık alanında büyük projeler hayata geçirilirken, çiftçilerimize önemli destekler sağlandı.

Şehrimiz için üretimin önemini Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’yı ziyaret ederek anlattık.

Şanlıurfa’da Sigara Kaçakçılığı Operasyonu: 5 Gözaltı Şanlıurfa’da Sigara Kaçakçılığı Operasyonu: 5 Gözaltı

Şanlıurfa Milletvekilleri olarak yaptığımız ziyarette, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanımız Ahmet Eyyüpoğlu ve Hilvan Ziraat Odası Başkanımız Hikmet İper de bizlere eşlik etti.

Şehrimiz için üretimin önemini, üreticilerimizin beklentilerini paylaştığımız ziyaretteki misafirperverliği için Sayın Bakanımız İbrahim Yumaklı’ya teşekkür ederiz.”