“İnşallah 1 Nisan sabahı bütün il ve ilçelerde AK Parti’nin zafer günü olacak, Türkiye güçlü yerel yönetimleriyle daha güzel bir güne uyanacak” diyen Cevahir Asuman Yazmacı, konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün açıklanan Seçim Beyannamemizde Türkiye Yüzyılı Şehirleri için Gerçek Belediyecilik düsturuyla hareket ediyoruz.

Eyyübiye’de Başkan Kuş'tan Coşkulu Büro Açılışı Eyyübiye’de Başkan Kuş'tan Coşkulu Büro Açılışı

 Türkiye Yüzyılının inşasına katkı sunacak aralarında Şanlıurfamızın da bulunduğu birçok belediye başkan adaylarımız geçtiğimiz haftalarda tanıtıldı. İnşallah 1 Nisan sabahı bütün il ve ilçelerde AK Parti’nin zafer günü olacak, Türkiye güçlü yerel yönetimleriyle daha güzel bir güne uyanacak. 

Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazırız, kararlıyız, 31 Mart’ta tüm şehirlerimizi gerçek belediyecilikle taçlandıracağız. Seçim akşamı Türkiye haritasını Cumhur ittifakı renkleriyle donatacağız. 

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül başta olmak üzere vatandaşlarımıza hak ettikleri değeri verecek başkan adaylarımızın her birine bu süreçte kolaylıklar diliyor, Genel Kurul’u saygıyla selamlıyorum” 

Editör: Urfadasin Haber