Şanlıurfa İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Kadın ve Gençlik Kolları tarafından Filistin adına stant açıldı. Farkındalık oluşturmak amacıyla, ‘’Filistin’de Çocuk Olsam’’ adıyla yapılan programda, minik çocuklar duygu ve düşüncelerini kağıda yazarak panoya astı. 

Balıklıgöl Platasunda yapılan programa İl Müftüsü Ramazan Tolan, İl Müftü Yardımcısı Zeynep Kaya Demirtaş, KAGEM Sorumlusu Hatice Öztürk, din görevlileri ile vatandaşlar katıldı.

Platonun içerisinde açılan stant yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar, kağıda duygu ve düşüncelerini yazarak panoya astı. Minik çocuklar, kağıda çizdikleri resimleri ve yazıları panoya bıraktı. 

İl Müftüsü Tolan ile Müftü Yardımcısı Demirtaş, Filistin ile ilgili kağıda geçirdikleri duygularını panoya hatıra olarak bıraktı.

Şanlıurfa Vali Vekili Yeliz Mercan Bayram Tedbirlerini Denetledi Şanlıurfa Vali Vekili Yeliz Mercan Bayram Tedbirlerini Denetledi

Programda konuşan Müftü Tolan, Filistin’in yaşadığı zulme dikkat çekerek, farkındalık oluşturmak amacıyla çok güzel bir programın düzenlendiğini belirtti. 
Filistinde Çocuk Olmak

Editör: Urfadasin Haber