2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor bugün kendi sahası ve seyircisi önünde saat 20.00’da konuk edeceği Çorumspor ile iyi bir başlangıç istiyor

ŞANLIURFASPOR’UN HEDEFİ 3 PUAN

Şanlıurfaspor Çorumspor 2022-2023 sezonun ilk maçında Şanlıurfa 11 Nisan Stadında bugün saat 20.00’da karşı karşıya geliyor. Şanlıurfaspor, ligin iddialı ekiplerinden ve güçlü bir kadrosu olan Çorumsporu yenerek 3 puan almayı hedefliyor.
Maçı ise Gaziantep Bölgesi hakemlerinden Ali Yılmaz yönetecek. Yardımcılığını Ferhat Çalar, Nezihi Aytar ve Erdem Demirtaş yapacak.

ŞANLIURFASPOR KULÜBÜ TARAFTAR DESTEĞİ BEKLİYOR

Şanlıurfaspor taraftarı azim inanç ve mücadele dolu bir oyundan sonra iyi bir galibiyet alınmasını isterken Şanlıurfaspor kulübü de “Biz Hazırız Şanlıurfa. Omuz Omuza Şampiyonluğa giden bu yolda yeni sezona başlıyoruz.  En büyük Zenginliğimiz Birlik ve Beraberliğimiz diyerek seni de takımına tam destek vermeye çağırıyoruz. Tüm şehir olarak inanıyoruz. Sizlere yürekten güveniyoruz.” Şeklinde taraftar desteği açıklaması yaptı.

ŞANLIURFA VALİSİNDEN ŞANLIURFASPOR’UN ARKASINDAYIZ AÇIKLAMASI

Sporun her dalına ancak futbola biraz daha fazla düşkün olan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan da #Şanlıurfaspor'umuza yeni sezonda başarılar diliyoruz. Bu şehir sizlerle beraber, arkanızdayız…” açıklaması yaptı.

Çorum FK karşısında İşte Şanlıurfaspor’un  İlk 11'i

Önümüzdeki 4 Maç, Urfaspor’un Özgüvenini Belirleyecek Önümüzdeki 4 Maç, Urfaspor’un Özgüvenini Belirleyecek

45 AYD1N
 61 SEMİH 
5 İBRAHIM
 23 ABDULSAMET
 93 BARIŞ 
8 CUMALİ 
18 ERKAM 
88 MUSTAFA 
10 BEHLÜL
 74 MERT 
9 KEMAL 

YEDEKLER : Ramazan - Feyyaz - Bünyamin - Ethem - Şahin Seyit- Mehmet- Hüseyin - Dilaver- Furkan