AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, miting havasında gerçekleşen seçim ofisinin açılışına katılarak vatandaşlarla buluştu. Başkan Beyazgül, seçim sonuçlarını zaferle taçlandıracaklarını söyledi.

Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin ilçedeki seçim irtibat ofisi düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Salih Ekinci seçim irtibat ofisinin açılışına AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Kurt ile vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’AK BELEDİYELER ZAFERE ULAŞACAK’’

AK Parti Belediyeleri döneminde Viranşehir ilçesine önemli ölçüde hizmetlerin yapıldığını ve yeni dönemde de hizmetlerin devam edeceğini anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,

‘’Yeniden bir seçime hazırlanıyoruz. AK kadrolar olarak yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındadır. AK Belediyeler yine yola çıktı. Allah’ın izni ile bu seçim sonuçları da yine büyük bir zaferle bitecektir. Şanlıurfa ve 13 ilçemize çok hizmet yaptık. Yaptığımız hizmetler saymakla bitmez. Viranşehir ilçesinde alt ve üst yapı çalışmaları yaptık. Çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok, yeter ki sorunlarınızı bizlere emanet edin. Viranşehir ilçesinde kapı kapı gezdik ve Viranşehirli vatandaşlarımızın yanında olduk. Dün olduğu gibi bu gün ve yarında Viranşehirli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Bekir Bozdağ Viranşehir

BOZDAĞ, ‘’BİZİM İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET’’

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin seçim irtibat ofisinin hayırlı olmasını dileyen TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, ise ‘’Burada el ele daha güçlü bir şekilde yolumuza Allah’ın izniyle devam edeceğiz. Buda sizin elinizde, sizlerin reyi ile olacak. Sizlerin duasıyla olacak. Sizlerin desteği ile olacaktır. Şanlıurfa’da ve Türkiye’nin dört bir yanında gece gündüz çalışan bir lider var. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet diyoruz’’ şeklinde konuştu.

2019’da olduğu gibi 2024’te de AK Parti zaferinin yaşanacağını ifade eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, seçim irtibat bürosunun açılışına katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Editör: Urfadasin Haber