Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle ilçe genelinde yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan çok sayıda cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekiplerin son durağı Hürriyet Mahallesi 291.Sokak oldu.

Urfa Çalışma Grubu'ndan Maliye Binasının Yerine Yeşil Alan Yapılsın Çağrısı Urfa Çalışma Grubu'ndan Maliye Binasının Yerine Yeşil Alan Yapılsın Çağrısı

Sokakta sıcak asfalt serimine başlayan ekipler, asfaltlama çalışmalarını 1-2 gün içerisinde bitirip mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedefliyor. 
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçe genelinde alt yapısı biten tüm cadde ve sokaklarını yenilemeye, ulaşım konforunu ve kalitesini arttıracak çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini söyledi. 

Hürriyet mahallesinin tarihinde ilk defa sıcak asfaltla buluştuğuna dikkat çeken Başkan Ekinci, “Güzel İlçemizi geliştirmek, güzelleştirmek ve modern bir hale getirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı artırarak devam ediyoruz. Yapılan ve yapılacak asfalt çalışmalarının hemşerilerimize ve Viranşehir’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Asfalt çalışmalarından memnun kalan mahalle sakinleri de, çalışmalar nedeniyle Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve belediye ekiplerine teşekkür etti. 

Viranşehir Belediyesi tarafından İlçe merkez ve Kırsal Mahallelerde yol yapım çalışmalarının aralıksız devam edeceği belirtildi.

Editör: Urfadasin Haber