AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Cevahir Asuman Yazmacı, seçime son 1 gün kala seçim bölgesi Viranşehir ilçesindeki Viranşehir  spor, Viranşehir  Eğitim gücü , Viranşehir  gücü, Viransehir Sanayi spor   Viranşehir  İdmanyurdu ve Viranşehir Mastır spora sponsor  oldu 

Amatör kulüplerin yaşadığı sorun ve talepleri dinleyen Milletvekili Adayı Yazmacı, 6 kulübe birden sponsor oldu. Daha önce amatör kulüplere maddi destek sözü veren Yazmacı'nın henüz seçilmeden bu vaadini yerine getirmesi spor camiasında memnuniyetle karşılandı.

Spor kulüplerine yardımlarının devam edeceğini belirten Yazmacı, her zaman spora destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

 Viranşehir  Spor Kulübü  Başkanı Nurettin  Karakış,  milletvekili  Adayı Yazmacı'ya bu katkılarından dolayı Viranşehir spor formasını hediye etti.

Milletvekili Şenyaşar Adalet Nöbetinin 800. Gününde:’’ Biz Adalet Mücadelemizi Adalet Gelene Kadar Sürdüreceğiz’’ Milletvekili Şenyaşar Adalet Nöbetinin 800. Gününde:’’ Biz Adalet Mücadelemizi Adalet Gelene Kadar Sürdüreceğiz’’

Karakış, destek veren Asuman Yazmacı'ya ve bu organizasyonu düzenleyen İbrahim  Gelin'e teşekkür etti.