Sevgili ehli hak ve adalet için mücadele eden ve kimilerin kimlerden yana olduğunu anlamak isteyen kardeşlerim. Çok fazla kitap okumaya, televizyon dinlemeye, araştırma yapmaya gerek yok.

Evet biz inanalar olarak kimilerin "Havai Fişek" misali şamata çıkardıklarına bakmiyoruz. Kimin/kimlerin;  başta Filistin-Gazze'ye yeryüzü mazlumlarına gerçekten maddi ve manevi yardım ettiğini nereden ve nasıl anlıyabiliriz?
Siyonist İsrail, Sömürgeci ABD, AB ve müttefikleri kime/kimlere karşı tehdit, tektir, maddi ve manevi yaptırım uyguluyor ise ve kimlere, nerelere fiil'i olarak saldıyor iseler; şüphesiz çağdaş mazlumlar için gerçek Muhammedi Ensar Müslüm muvahhidler ancak onlardır?
"Yalandan pilavgemileri yürümedigi gibi" filim fırıldak ile Siyonist İsrail'e Kapitalist ABD ve yandaşı AB'ye karşı durulmaz! Ve mazlum halklara en ufak bir destek asla sağlanamaz!
Cenabı Allah ülkemize, Bölgemize ve tüm Dünyaya adil bir nizam hakim, kalıcı bir çözüm ile barış nasip eylesin. Selam ve dua ile Allah'a emanet olunuz.

DUALARIMIZI ĞAFFARA ARZ EDİYORUZ

Keşke yeryüzünde; Kur'an ve sünnete uygun bir hayat yaşamak için; bir nizam kurmak, bir uygarlık yaşatmak için mücadele veren bir devlet, ordu, örgüt veya toplum var olsaydı da günül rahatlığıyla muzaffer olmaları için kavl-i , fiili, hizmet ve dualar edebilseydik..?
Ey şanı Yüce Kadir olan Rabbimiz! 
Keşke böyle haklı ve şanlı, meşru bir mücadelede; son nefesimize kadar batıl ve bidatlara karşı durarak ve cihadta bulunarak, rahatı kalp ile şehadeti, tahkiki iman lezzeti ile tada bilseydik. Ancak kavl-i ve elimizden geldiği kadar fiil'i dualarda bulunarak istikamet üzere şöyle diyebiliyoruz: 
Ey Rahmân ve Rahim' Rabbimiz!
Kalplerimizi; İmanla cesaret eyle.
Halklarımızı; Muttahid ümmet eyle.
Ümmetimizi; Adaletli Devlet eyle.
A.Yasamızı Kur'anla; Serdest eyle.
Kanunlarımızı; Hadis-Sünnet eyle.
Dilimizi; Tebliğde fesahet eyle.
Yaşamımızı; Nihayet şehadet eyle.
Şüphesiz ki gücün herşeye yeter.
Ey Rahmân ve Rahim' Rabbimiz!
İsm-i Azam hürmetine; Kelamın Tevrat, İncil, Zebur, Awestak ve Kur'an ve gönderdiğin nebiler ve resuller ve bilhassa son Nebi ve Resûlün Muhammed Mustafa (sav)şefaatine, Kelâmı Kadim deki beyanın Kiblemiz Mescidi Aksa' ve Kabe'nin ve Turisina ve Hz.Nuh'un(as) gemisinin inşa, ihya ve ibda mekanı; Koyê Cudi'nin hürmetine; niyazlarımızı ve dualarınızı fazlindan kabul buyur. 
Ey Rahmân ve Rahim' Rabbimiz! Bizi sadece kendine kul ve son Resûlüne ümmet, Son Şeriatın Kur'an'a hizmetkar ve dinî ,dili, rengi, yurdu farketmeksizin haklı olan tüm yeryüzü mazlumların haklı mücadelesini muvaffak ve bizleri taraftar eyle. Amin.

BATIL OLAN HER SES SUSACAK!

Halktan saklanan, Hak'dan gizlenmez.
Sanma, yaptığın her şey izlenmez!
Deme, bu millet hepten seslenmez!
Gür seda gelir, tüm sesler susar.
Verilen zaman; belli bir mühlet.
Elbet, başında pek çoktur külfet.
Sakın ha, zulme eyleme ülfet!
Gür seda gelir, tüm sesler susar.
"Zûlme yeltenme, ateş dokunur!"
Kâfirin zulmü; resmen okunur.
Lakin münafık, bir hin yol bulur.
Gür seda gelir, tüm sesler susar.
Evet, aldandık biz bile size.
Çünkü, söz vermiş idiniz bize.
Günü gelince, geldik yüz yüze.
Gür seda gelir, tüm sesler susar.
Tanıdık, gerçek kimliğinizi.
Tepeden tırnak, benliğinizi.
Nice mahfil, gizlediğinizi?
Gür seda gelir, tüm sesler susar.
Rabb'im, vermez ki size hidayet.
Kur'an'da ayet, vardır bidayet.
Müjdeler verir; hem hedis, ayet.
Gür seda gelir, tüm sesler susar.