Cumhuriyet Halk Partisi(CHP), Şanlıurfa’da,  son 20 yılın en büyük ilgisini görüyor. Hafta içi CHP'ye yoğun üye katılımı olması bekleniyor.

Bugüne kadar CHP’nin yanından geçmeyi aklının ucundan bile geçirmeyen Şanlıurfalıların, son yıllarda hak, hukuk çerçevesinde iktidardan uzaklaşıp yönünü muhalefete dönmeye başladı.

Şanlıurfa’da, Mahmut Yıldız, Turan Tüysüz ve Vedat Melik’in milletvekili seçildiği dönemdeki ivmeyi yakalamaya çalışan CHP’ye ilgi yüksek olunca üye katılım töreni düzenleme kararı aldı. 

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Urfa’da Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Urfa’da

ÜYE KATILIM TÖRENİNE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GELİYOR

Bu çerçevede hafta içinde Şanlıurfa’da üye katılım töreni düzenleyeceklerini açıklayan CHP Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Avukat Ronayi Paydaş, CHP’nin Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı’nın da Urfa’ya geleceğini bildirdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın hafta içi çarşamba günü Şanlıurfa’da olacağını aktaran Ronayi Paydaş “CHP Örgütlenmelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Oğuz Kaan Salıcı bu hafta içi çarşamba günü üye katılım programı ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’mızda olacak “ ifadelerini kullandı.