Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO RTV ve Genç İletişimciler Kulübü ile ortaklaşa düzenlediği " Şanlıurfa Konulu Fotoğraf Sergi" açılışı yapıldı.

Harran Üniversitesinin Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo televizyon bölümü ve Genç iletişimciler kulübü tarafından “Şanlıurfa konulu resim” sergisi Bir AVM 'de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Kurulan komisyon tarafından 3 bin eserin içerisinde titizlikle 30 eser seçildi. Resim sergisine Sosyal Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Ragıp Terzi, Harusem Müdürü Doç.Dr. Ahmet Göçen, bölüm hocalar, öğrenciler ile sanatseverler katıldı.

Şanlıurfa Konulu Fotoğraf Sergisi'nin açılış konuşmasını Öğr. Gör. Ferhat Kaçar'ın yaptığı serginin önemi ve teşekkür konuşmasını ardından protokolün katılımıyla sergi açıldı.

Doktora Darp Olayında 3 Tutuklama Doktora Darp Olayında 3 Tutuklama

Sergide fotoğrafları sergilenen üç öğrenciye başarı belgesi verildi.  Başarı belgelerini sırasıyla Doç. Dr. Ragıp Terzi Mustafa Bayar'a, Doç.Dr. Ahmet Göçen Hüseyin Kurt'a, Öğretim Görevlisi ve Müdür Yardımcısı Elvan Gökçen Sena Tenekeci'ye takdim etti.

30 eserden oluşan Şanlıurfa konulu resim sergisi ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.