AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı, partinsin iftar yemeğinde yaptığı konuşamada “Bizim Dünümüzle Bugünümüz Ayrı Değil” dedi.

AK Parti içinde en ufak bir kırgınlığın olmadığını da iftara yoğun katılımı olmasını örnek gösteren AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı “Bu icabet, AK Parti ailesi içerisinde dünle bugün arasında en ufak bir kırgınlığa, en ufak bir darılmaya mahal bırakmama icabetidir.” ifadesini kullandı.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı ve Karaköprü Belediyesi'nin ortak organizasyonu ile lokantada gerçekleşen iftara AK Parti’nin geçmişteki başkanları ve bugünkü başkanların yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Kamuoyunda son zamanlarda AK Parti’de kırgınlıkların olduğunun dillendirilmesi Şanlıurfa l Başkanın konuşmasında verilen mesajlarına da yansıdı.

“Karaköprü İlçe Teşkilatımızın düzenlemiş olduğu dünden bugüne AK teşkilâtlarla Vefa buluşması iftar programına katıldık. Ev sahipleri için ilçe başkanımız Sait Agan ve Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilliye teşekkür ediyorum “ diyen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı, iftarda yaptığı konuşmanın devamında şunları söyledi;  

Gözden kaçırmayın

Mahmut Tanal, Suruç Kaymakamına Böyle Seslendi Mahmut Tanal, Suruç Kaymakamına Böyle Seslendi

"AK Parti kadroları heyecanla 2023'ü bekliyorlar. 2023'e dair umudumu buradan ifade etmek isterim. Var olun, sağ olun. Davete icabet ettiniz. Bu icabet, AK Parti ailesi içerisinde dünle bugün arasında en ufak bir kırgınlığa, en ufak bir darılmaya mahal bırakmama icabetidir. O yüzden böyle bir ailenin böyle erdemli davranışı bizim için çok kıymetlidir. Bizim dünümüzle bugünümüz ayrı değil ve hep beraber aynı yolu yürüyoruz. Tüm teşkilatıma teşekkür ediyorum."