Şanlıurfa’nın Bozova İlçesi AK Parti Başkanı Eczacı Süleyman Deveci, gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Hollanda'nın başkenti Amsterdam’a gitti.

AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci’nin Amsterdam gezisine 25. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı da eşlik etti.

AK Parti Urfa Milletvekilinden Dikkat Çeken At Yarışı Paylaşımı  AK Parti Urfa Milletvekilinden Dikkat Çeken At Yarışı Paylaşımı 

Amsterdam'ın en geniş meydanlarından biri olan Dam Meydanında hatıra fotoğrafları çektiren AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci’nin sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Dostlarımızla Amsterdam’dayız…” ifadelerini kullandı.

Amsterdam'dan sonra Alman'ya geçen AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci, bir haftalık Avrupa gezisinde Kophenak’ta ve Berlin’deki dostlarıyla buluştu. Almanya Essen’den Avrupa’ya veda eden AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci,"İçtenlik ve ilgileri için yeğenimiz Aziz Erdogan ve ağabeyim Omer Bakar’ a çok teşekkür ederim. Hepimiz dostlarımızla varız…" dedi.