AK Parti’nin Şair İl Başkanından Gönüllere Dokunan Kar Şiiri AK Parti’nin Şair İl Başkanından Gönüllere Dokunan Kar Şiiri

 AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Aralık ziyareti öncesi basın toplantısı düzenledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Aralık ziyareti öncesi İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti İl Koordinatörü Orhan Karasayar, yerel ve ulusal Basın  mensupları ile bir araya geldi. 
Başkan Kırıkçı ya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İl başkan yardımcısı Cuma Ağaç,  İl yönetimi eşlik etti..

Başkan Kırıkçı : "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfayı çok özledi, gerek pandemi gerek bazı sebepler ile uzun süredir ilimize gelemeyen Cumhurbaşkanımız 3 Aralık günü Şanlıurfalılar ile bir araya gelecek. Burada toplu açılış töreni yapacak ve bu miting değildir. Fakat, açılış da olsa Cumhurbaşkanımızı sevenlerin katılımı yoğun olacağı için açılış miting havasında geçecektir. Tüm Şanlıurfalı vatandaşlarımızı bekliyoruz dedi.