Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut İbrahimoğlu 20 kişilik ekibiyle birlikte istifa etti.

Yaklaşık 15 aydır DEVA Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mahmut İbrahimoğlu, istisıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyşedi;

AK Parti’den İstifa Eden Cengiz İzol CHP’ye Katıldı AK Parti’den İstifa Eden Cengiz İzol CHP’ye Katıldı

“Dürüstlüğüne, güvenirliliğine, gelecek vizyonla Elif gibi dimdik ayakta duruşuna inandığım Genel Başkanımız sayın Ali Babacanın tensipleriyle 17 Mart 2021 yılında Eyyübiye kurucu ilçe başkanlığına getirildik.

Milletimizin umut ışığı olarak gördüğü Deva Partisinde ben de umutlanarak milletime hizmet etmek için mücadelemi yaptım. Vizyonuyla, samimiyetiyle kurduğumuz ekibimizle ilçemizin ve ilimizin sorunlarını dile getirmeye çalıştık.  

Partide sağıyla soluyla her kesimi kucaklayacak bir parti yapısı oluşacağı söylenmişti. Buna dayanarak böyle bir yönetim oluşturduk, çok kıymetli arkadaşlarımızla güzel bir ekip kurduk fakat genel merkezin değişmeyen çizgisi görüyorum ki Şanlıurfa da pek hesaba alınmıyor siyasette dürüst ve çizgisi değişmeyen insanların yeri değilmiş bu onurda bana destek veren ekip arkadaşlara sonsuz şükranlarımı iletiyorum.

Bu gün itibariyle Eyyübiye ilçesi kurucu ilçe başkanlığından ve partiden istifamı veriyorum ve benimle birlikte 14 ilçe başkan yardımcısı ve il delegeleri 20 arkadaşımız  istifasını vermiş bulunmaktadır. ”