Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’nin Akçakale İlçe Başkanı Halil Ayhan ilçe başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı istifayı kabul etti.

Beyazgül:Halk Ekmek Fabrikası 1 Ocak’ta Seri Üretime Geçecek Beyazgül:Halk Ekmek Fabrikası 1 Ocak’ta Seri Üretime Geçecek

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı yaptığı açıklamada “Halil Ayhan ile yapılan İstişare neticesinde, İşlerinin Yoğunluğu nedeniyle çalışmalara zaman ayıramadığından İlçe Başkanlığı İstifası kabul edilmiştir. Parti Üyeliği devam etmektedir, hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” denildi.

Halil Ayhan’dan önceki başkan Çiftçi’de 2021 yılı Mayıs ayında istifa etmişti. Halil Ayha, Mustafa Çiftçi’den sonra Gelecek Partisi Akçakale İlçe başkanı olmuş bir buçuk yılını doldurmadan o da istifa etti.

Halil Ayhan yaptığı açıklamada “Hayırlı günler diliyorum. İşlerimin yoğunluğu dolayısıyla bu günden sonra Akçakale Gelecek Partisi ilçe başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım. Hayırlı bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle” ifadelerini kullandı.